0 312 354 23 43
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kurumsal

Anasayfa » Kurumsal

2013 yılında endüstriyel mutfak sektörüne inanan 2 başarılı girişimci, kazandıkları deneyim ve tecrübeleri birleştirerek SB Doğuş Mutfak firmasını kurmuştur.

Kısıtlı imkanlar ile yola çıkan Soner Ünal ve Birol Boran kendileri gibi hırslı, çalışkan, mükemmelin peşinde koşan, az ama güçlü bir ekibi arkasına alarak sektörde söz sahibi rakiplerinin arasında yerini aldı. Endüstriyel mutfak sektöründe paslanmaz çelikten oluşan; hazırlık, kafeterya, bulaşıkhane, pişirme, soğutma ekipmanları, teşhir ürünleri, raflar, ve medikal sektöründeki başarıları ile adlarından sıkça söz ettirmektedir. Bugün ise paslanmaz çelikten çelik mutfak gereçleri üretimi konusunda, dört yıllık bir sürede faaliyet gösteren firmamız endüstriyel tip kullanıma yönelik ürünler tasarlamakta ve üretmektedir.

Avrupa’da Endüstriyel Mutfak Sektörü, 1 asırlık bir geçmişe sahip iken, Türkiye’de  mutfak sektörü, 1970’li yıllarda başlamış ancak, hızla gelişerek bugün batı ile rekabet eder seviyeye ulaşmıştır. Bu süre içinde bir taraftan gereksinimler ve istekler artarken, diğer taraftan kalite bilincinin gelişmesi ile birçok yenilik yaşama geçmiştir. SB İnox milyonlarca insanın sağlığından sorumlu olduğunun bilincindedir. Bu yüzden tüm ürün ve üretimlerimiz %100 tüketici güvenliği ve sağlık bilinci ile tasarlanır, üretilir ve satışa sunulur.

Teknolojik olanaklarını, donanımlı kadrosu ve dört yıllık tasarım ve üretim becerisi ile birleştiren firmamız, kendi ürettiği kalıplar ile endüstriyel mutfak sektörünün öncüsü, lokomotifi konumundadır.