0312 354 23 43
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

SB ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI

2013 yılında endüstriyel mutfak sektörüne inanan 2 başarılı girişimci, kazandıkları deneyim ve tecrübeleri birleştirerek SB Doğuş Mutfak firmasını kurmuştur.

Kısıtlı imkanlar ile yola çıkan Soner Ünal ve Birol Boran kendileri gibi mücadeleci, çalışkan, mükemmelin peşinde koşan, az ama güçlü bir ekibi arkasına alarak sektörde söz sahibi rakiplerini geride bırakmaya başlamıştır. Endüstriyel mutfak sektöründe paslanmaz çelikten oluşan; hazırlık, kafeterya, bulaşıkhane, pişirme, soğutma ekipmanları, teşhir ürünleri, raflar ve medikal sektöründeki yeni ürün ve başarıları ile adlarından sıkça söz ettirmektedirler. Bugün ise paslanmaz çelikten çelik mutfak gereçleri üretimi konusunda, dört yıllık bir sürede faaliyet gösteren firma endüstriyel tip kullanıma yönelik ürünler tasarlamakta ve üretmeye başlamıştır.

Avrupa’da Endüstriyel Mutfak Sektörü yüz yıllık bir geçmişe sahip iken, Türkiye’de mutfak sektörü, 1970’li yıllarda başlamış ancak hızla gelişerek bugün batı ile rekabet eder seviyeye ulaşmıştır. Bu süre içinde bir taraftan gereksinimler ve istekler artarken diğer taraftan kalite bilincinin gelişmesi ile birçok yenilik yaşama geçmiştir. SB İnox ürettiği ürünler ile milyonlarca insanın sağlığından sorumlu olduğunun bilincindedir. Bu yüzden tüm ürün ve üretimlerimiz %100 tüketici güvenliği ve sağlık bilinci ile tasarlanır, üretilir ve satışa sunulur.

Teknoloji olanaklarını, donanımlı kadrosu ve dört yıllık tasarım ve üretim becerisi ile birleştiren firmamız, kendi ürettiği kalıplar ile endüstriyel mutfak sektörünün öncüsü, lokomotifi konumuna gelmeyi hedeflemektedir.